
Betronic Group is vriend van de Buurthuiskamer in Amsterdam West geworden. Door deze stap zetten we onze ambitie om ons ook in te zetten voor de lokale gemeenschap kracht bij.
We zijn zeer onder de indruk van de positieve en directe impact die deze Buurthuiskamer, slechts twee kilometer van ons kantoor, heeft op mensen in de buurt.
Op vrijdag 12 september 2025, gaven Johan Vonk en Jasper de Jonge in de Buurthuiskamer tijdens een feestelijk moment het startsein voor onze samenwerking.
Onze goede doel donatie initiatieven begonnen bijna twee jaar geleden met een overeenkomst met UNICEF. Nu bouwen we daarop voort en steunen we nu dit lokale initiatief. We kijken uit naar mooie resultaten en blijven ons inzetten voor zowel lokale als wereldwijde projecten.
We willen Geneviève van Schie, Joy de Groot en Elise Knoop bedanken voor het tot stand brengen van deze samenwerking. Het is heel erg inspirerend om te zien hoe het Leger des Heils zich dagelijks inzet en wat ze betekenen voor anderen.


